42ZW3S seeria

42ZW3S seeria
Toote üksikasjad

Nair Motion Technologies Co. Ltd on üks top taseme Hiina 42zw3s seeria tootjatest ja tarnijatest, sest professionaalne ettevõte, meie tehases on alati võimeline tootma 42zw3s seeria tooted hea kvaliteet ja hind. Tere tulemast ostma Meie tooteid.

Toote seeria: harjadeta DC Motor

Toote nimetus: 42ZW3S seeria

Toote intro: 42ZW3S seeria

== Lisateavet: ==


MudelÜhikute

42ZW3

S41A20

42ZW3S

41A40

42ZW3

S41A80

42ZW3S

61A20

42ZW3S

61A40

42ZW3

S61A80

42ZW3

S81A20

42ZW3

S81A40

42ZW3

S81A80

42ZW3

S101A20

42ZW3

S101A40

42ZW3

S101A60

Poolakate arv
8
Faaside arv
3
NimipingegaVDC24
KiirusegaRPM200040008000200040008000200040008000200040006000
Pidev varisemine pöördemomentN.m0.0720.0720.0720.1440.1440.1440,2250,2250,2250,30,30,3
Hinnatud pöördemomentN.m0.0630.0630.0630,1250,1250,1250,190,190,190,250,250,25
NimivõimsusestW132652265210439,57915852.5105157,5
Maksimaalne pöördemomentN.m0,190,190,190.3750.3750.3750,570,570,570,750,750,75
LöökvooluA2.75.410,85.310,621.27.2514,529102030
Pöördemoment konstantNm / A0.0740.0350,020.0740.0350,020.0740.0350,020.0740.0350.028
Tagasi E.M.FV/KRPM7,823.662.17,823.662.17,823.662.17,823.663
Rootori inertsg.c㎡242424484848727272969696
Keha pikkusmm414141616161818181101101101
Pinge vahemikVDC12 ~ 48
Kiiruse vahemikRPM2000 ~ 8000
KaalKg0,30,30,30,450,450,450,60,60,60,80,80,8

Küsitlus